akcesoria
Ramka do puzzli 500 elementów
- Nr katalogowy:
17900
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Pozostałe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
73,79 zł / szt
90,76 zł brutto
Ramka do puzzli 500 elementów
| Waga | 740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 375 x 505 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 17900 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Pozostałe |
| Wymiary | 49 x 36 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |