akcesoria
Ramka do puzzli 500 elementów
- Nr katalogowy:
17900
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Pozostałe
- Full specification
Status: Out of stock
73.79 zł / szt
90.76 zł gross
Ramka do puzzli 500 elementów
| Weight | 740 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 375 x 505 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 17900 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Pozostałe |
| Wymiary | 49 x 36 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |