obudowy/kieszenie na dyski
Ramka 2x2.5 + 3.5 SSD
- Wymiary:
112 x 17 x 16 mm
- Waga: 66
- Format szerokości: 3,5'' (LFF)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
7,30 zł / szt
8,98 zł brutto
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 100 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Wymiary | 112 x 17 x 16 mm |
| Waga | 66 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Materiał | Metal |
| Typ | Kieszeń wewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Metalowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |