obudowy/kieszenie na dyski
Ramka 2x2.5 + 3.5 SSD
- Wymiary:
112 x 17 x 16 mm
- Waga: 66
- Format szerokości: 3,5'' (LFF)
- Full specification
Status: Out of stock
7.30 zł / szt
8.98 zł gross
| Weight | 72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 100 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Wymiary | 112 x 17 x 16 mm |
| Waga | 66 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Materiał | Metal |
| Typ | Kieszeń wewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Metalowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |