puzzle
Puzzle 3D PGE Narodowy wersja LED
- Liczba elementów: 144
- Nr katalogowy:
306-L541H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
114,00 zł / szt
140,22 zł brutto
Puzzle 3D PGE Narodowy wersja LED
Układanie puzzli Cubic Fun to pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów architektury z różnych stron świata. W opakowaniu zestawu PGE Narodowy LED znajdują się 144 puzzle, wykonane ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Gotową budowlę stawia się na podstawce, w której znajdują się diody LED. Tak podświetlona budowla z puzzli 3D, przy zgaszonym świetle prezentuje się fenomenalnie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 144 |
| Nr katalogowy | 306-L541H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 33,5 x 7,3 x 16 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 44.6 x 6 x 30.8 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Materiał | Pianka |
| Oznaczenia |
| Waga | 1065 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 450 x 310 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |