radioodtwarzacze
Radioodtwarzacz KMM-105RY
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Pasma: AM
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
161,13 zł / szt
198,19 zł brutto
- Krótki korpus radia
- 13 cyfrowy wyświetlacz LCD
- Czerwone podświetlenie klawiszy i białe wyświetlacza
- Podwójne zastosowanie klawiszy
- Tuner FM (RDS) / AM (MW/LW) 24 ustawienia
- Podświetlane USB (front) z osłoną przeciw kurzową
- MP3/WMA/WAV/FLAC playback.
- Odtwarzacz muzyczny Android
- Wbudowany 3-pasmowy equalizer
- 1 wyjście RCA (przód / tył przełączane) 2,5V
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kenwood |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Pasma | AM |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Moc wyjściowa | 50 |
| Pamięć stacji | 24 |
| Rozmiar | 1 DIN |
| Odtwarzane formaty wideo | Brak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | Brak |
| Złącza | 1 x RCA |
| Wymiary | 182 x 53 x 100mm |
| Waga | 0.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Tuner TV | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Waga | 84 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 200 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |