radioodtwarzacze
Radioodtwarzacz KMM-105RY
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Pasma: AM
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
161.13 zł / szt
198.19 zł gross
- Krótki korpus radia
- 13 cyfrowy wyświetlacz LCD
- Czerwone podświetlenie klawiszy i białe wyświetlacza
- Podwójne zastosowanie klawiszy
- Tuner FM (RDS) / AM (MW/LW) 24 ustawienia
- Podświetlane USB (front) z osłoną przeciw kurzową
- MP3/WMA/WAV/FLAC playback.
- Odtwarzacz muzyczny Android
- Wbudowany 3-pasmowy equalizer
- 1 wyjście RCA (przód / tył przełączane) 2,5V
Technical Specifications
| Brand | Kenwood |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Pasma | AM |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Moc wyjściowa | 50 |
| Pamięć stacji | 24 |
| Rozmiar | 1 DIN |
| Odtwarzane formaty wideo | Brak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | Brak |
| Złącza | 1 x RCA |
| Wymiary | 182 x 53 x 100mm |
| Waga | 0.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Tuner TV | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Weight | 84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 200 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |