Radioodtwarzacz AC9720 B MP3/WMA/USB/RDS/SD ISO Bluetooth Multicolor
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Odtwarzanie z USB: Tak
- Pełna specyfikacja
Radioodtwarzacz Audiocore AC9720 B MP3/WMA/USB/RDS/SD ISO Bluetooth Multicolor
Radio posiada wbudowany BLUETOOTH co pozwala na prowadzenie rozmów podczas jazdy samochodem. Dźwięk z telefonu będzie słyszany w głośnikach natomiast wbudowany mikrofon w radiu pozwoli na swobodne prowadzenie rozmowy.
Poprzez Bluetooth możesz odtwarzać muzykę ze swojego telefonu komórkowego!
Radio posiada czytnik kart SD i TF. Dodatkowo na panelu przednim znajduje się port USB oraz wejście AUX - mini jack stereo, do którego można bezpośrednio podłączyć przenośny odtwarzacz typu iPod/mp3/telefon komórkowy/smartfon. Aby maksymalnie spełnić oczekiwania użytkowników, radioodtwarzacz posiada 7 kolorów podświetlenia!
W zestawie: pilot zdalnego sterowania oraz kostka ISO!
Najważniejsze cechy:
- Technologia Bluetooth
- Obsługa nośników USB/SD/TF
- 7 kolorów podświetlenia
- Radio cyfrowe z pasmem FM + RDS
- Obsługa formatu MP3/WMA
- Moc wyjściowa 4x25W
- Kostka ISO w zestawie
- Pilot zdalnego sterowania
- Wyjście AUX na wzmacniacz 4RCA
- Certyfikaty: CE, RoHS
Specyfikacja techniczna
| Producent | Audiocore |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Moc wyjściowa | 25 |
| Rozmiar | 1 DIN |
| Pasma | RDS FM |
| Złącza | 1 x AUX 3,5 mm minijack |
| Wymiary | 180 x 52 x 115 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tuner TV | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Tuner FM | Tak |
| Typ kart pamięci | SD |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 675 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 215 x 215 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |