SMX750I SMART X 750VA USB/SERIAL/LCD/RT
- Wymagania środowiskowe:
- Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy: 0 - 95%
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0-3000 m
- Temperatura (przechowywanie): -15 - 45 °C
- Wilgotność wz - Liczba akumulatorów: 1
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Pełna specyfikacja
APC Smart-UPS X 750VA Rack/Tower LCD 230V
APC Smart-UPS, 600 Watts/750 VA, na wejściu 230V/na wyjściu 230V, Interface Port SmartSlot, USB, Extended runtime model, Wysokość w szafie przemysłowej 2U
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Moc czynna | 600 |
| Czas ładowania | 3 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 14.2 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Złącza | SmartSlot |
| Wymiary | - Wysokość: 89 mm |
| Waga | 22.05 |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa: 600W |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Funkcje specjalne | - Wyłącznik awaryjny EPO |
| Napięcie | 48 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 750 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 26180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 620 x 600 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |