Status: Brak na stanie
125,00 zł / szt
153,75 zł brutto
Zegar z radiem AM/FM, funkcją automatycznego ustawiania czasu i zasilaniem zapasowym z baterii
- Jedno ustawienie budzenia radiem lub sygnałem dźwiękowym. Delikatne budzenie dzięki rosnącej głośności alarmu i funkcji drzemki z możliwością jej przedłużania.
- Regulowana jasność ekranu zapewnia czytelność wyświetlacza, a automatyczna zmiana czasu na letni dodatkowo ułatwia obsługę.
- Automatyczne ustawianie czasu przy pierwszym włączeniu, możliwość zachowania ustawień zegara nawet przy braku zasilania.
- Stylowa, prosta konstrukcja z niewieloma przyciskami zapewnia łatwą obsługę.
- Umożliwia łatwe wyszukanie stacji radiowych i radość słuchania ulubionego programu radiowego niezależnie od pory dnia i nocy.
| Waga | 640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 120 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sony |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Wymiary | Ø 66 mm |
| Waga | 520 |
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |