Status: Out of stock
125.00 zł / szt
153.75 zł gross
Zegar z radiem AM/FM, funkcją automatycznego ustawiania czasu i zasilaniem zapasowym z baterii
- Jedno ustawienie budzenia radiem lub sygnałem dźwiękowym. Delikatne budzenie dzięki rosnącej głośności alarmu i funkcji drzemki z możliwością jej przedłużania.
- Regulowana jasność ekranu zapewnia czytelność wyświetlacza, a automatyczna zmiana czasu na letni dodatkowo ułatwia obsługę.
- Automatyczne ustawianie czasu przy pierwszym włączeniu, możliwość zachowania ustawień zegara nawet przy braku zasilania.
- Stylowa, prosta konstrukcja z niewieloma przyciskami zapewnia łatwą obsługę.
- Umożliwia łatwe wyszukanie stacji radiowych i radość słuchania ulubionego programu radiowego niezależnie od pory dnia i nocy.
| Weight | 640 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 120 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sony |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Wymiary | Ø 66 mm |
| Waga | 520 |
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |