Status: Brak na stanie
35,67 zł / szt
43,87 zł brutto
Radiobudzik DIGICLOCK 2 z czytelnym wyświetlaczem LED, który cechuje 2-stopniowa regulacją siły podświetlenia. Dzięki tunerowi PLL FM oraz pamięci 20 rozgłośni radiowych urządzenie posiada możliwość szybkiego przełączania pomiędzy ulubionymi stacjami. Możliwość zastosowania baterii 2xAAA pozwala na podtrzymanie prawidłowej godziny nawet w przypadku braku zasilania.
| Waga | 322 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 76 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TechniSat |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Pamięć stacji | 20 |
| Wymiary | 12,5cm x 5 cmx 6 cm |
| Pozostałe parametry | Obsługa:
Środowisko:
Głośnik:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |