Status: Out of stock
35.67 zł / szt
43.87 zł gross
Radiobudzik DIGICLOCK 2 z czytelnym wyświetlaczem LED, który cechuje 2-stopniowa regulacją siły podświetlenia. Dzięki tunerowi PLL FM oraz pamięci 20 rozgłośni radiowych urządzenie posiada możliwość szybkiego przełączania pomiędzy ulubionymi stacjami. Możliwość zastosowania baterii 2xAAA pozwala na podtrzymanie prawidłowej godziny nawet w przypadku braku zasilania.
| Weight | 322 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 76 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | TechniSat |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Pamięć stacji | 20 |
| Wymiary | 12,5cm x 5 cmx 6 cm |
| Pozostałe parametry | Obsługa:
Środowisko:
Głośnik:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |