Status: Brak na stanie
127,68 zł / szt
157,05 zł brutto
| Waga | 515 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 150 x 105 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AKAI |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Wymiary | 7,5 x 14 x 5 cm |
| Waga | 480 |
| Funkcje specjalne |
|
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowe złoto |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |