Status: Out of stock
127.68 zł / szt
157.05 zł gross
| Weight | 515 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 150 x 105 cm |
Technical Specifications
| Brand | AKAI |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Wymiary | 7,5 x 14 x 5 cm |
| Waga | 480 |
| Funkcje specjalne |
|
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowe złoto |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |