radioodtwarzacze
Radio KINGA 2 Czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 29 w magazynie
70,67 zł / szt
86,92 zł brutto
Przenośny odbiornik radiowy z wyświetlaczem LCD.
- Zakres fal DŁUGICH i UKF
- Wyświetlacz częstotliwości
- Funkcja zegara z programowaniem włączenia odbiornika lub budzeniem sygnałem dźwiękowym
- Gniazdo słuchawkowe
- Obrotowa antena teleskopowa
- Wygodna rączka do przenoszenia
- Zasilanie sieciowe lub bateryjne
| Waga | 736 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 70 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 215 x 126 x 56 mm |
| Waga | 0.6 |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa: 500mW |
| Funkcje specjalne | - Zegar |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |