radioodtwarzacze
Radio FM/AM SRD 2100B
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 1
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
77,26 zł / szt
95,03 zł brutto
| Waga | 817 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 220 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| System | Tuner radiowy |
| Wymiary | 208 x 164 x 63 mm |
| Waga | 0.63 |
| Pozostałe parametry |
|
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |