puzzle
Puzzle dwustronne plus 60 elementów Bluey
- Liczba elementów: 60
- Nr katalogowy:
304-99573
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
21,00 zł / szt
25,83 zł brutto
Baw się dobrze, odtwarzając najpiękniejsze sceny z kreskówki Bluey, a po ułożeniu puzzli zabawa trwa dalej! Z tyłu układanki znajdziesz czarno-białą scenę do pokolorowania!
| Waga | 355 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 240 x 350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Liczba elementów | 60 |
| Nr katalogowy | 304-99573 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 50 x 35 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Bluey |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |