puzzle
Puzzle dwustronne plus 60 elementów Bluey
- Liczba elementów: 60
- Nr katalogowy:
304-99573
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
21.00 zł / szt
25.83 zł gross
Baw się dobrze, odtwarzając najpiękniejsze sceny z kreskówki Bluey, a po ułożeniu puzzli zabawa trwa dalej! Z tyłu układanki znajdziesz czarno-białą scenę do pokolorowania!
| Weight | 355 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 240 x 350 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Liczba elementów | 60 |
| Nr katalogowy | 304-99573 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 50 x 35 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Bluey |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |