puzzle
Puzzle Barbie 48 elementów Magiczny jednorożec
- Liczba elementów: 48
- Nr katalogowy:
304-99436
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
15,90 zł / szt
19,56 zł brutto
Baw się świetnie odtwarzając najlepsze sceny z Barbie! Układaj dwustronne puzzle, tworząc piękny obrazek lub koloruj jego czarno-biały odpowiednik, starając się odtworzyć kolory z kreskówki lub nadając całej scence nowego charakteru. Produkt zawiera 48 elementów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Liczba elementów | 48 |
| Nr katalogowy | 304-99436 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Barbie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 3 x 20,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Waga | 242 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 285 x 210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |