puzzle
Puzzle Barbie 48 elementów Magiczny jednorożec
- Liczba elementów: 48
- Nr katalogowy:
304-99436
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
15.90 zł / szt
19.56 zł gross
Baw się świetnie odtwarzając najlepsze sceny z Barbie! Układaj dwustronne puzzle, tworząc piękny obrazek lub koloruj jego czarno-biały odpowiednik, starając się odtworzyć kolory z kreskówki lub nadając całej scence nowego charakteru. Produkt zawiera 48 elementów.
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Liczba elementów | 48 |
| Nr katalogowy | 304-99436 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Barbie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 3 x 20,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Weight | 242 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 285 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |