puzzle
Puzzle 9000 elementów Astrologia
- Liczba elementów: 9000
- Nr katalogowy:
17805
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
290,08 zł / szt
356,80 zł brutto
Puzzle Astrologia - 9000 elemetów
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 9000 |
| Nr katalogowy | 17805 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 193 x 139 cm |
| Rodzaj | Standard |
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Oznaczenia |
| Waga | 4294 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 300 x 435 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |