puzzle
Puzzle 9000 elementów Astrologia
- Liczba elementów: 9000
- Nr katalogowy:
17805
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
290.08 zł / szt
356.80 zł gross
Puzzle Astrologia - 9000 elemetów
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 9000 |
| Nr katalogowy | 17805 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 193 x 139 cm |
| Rodzaj | Standard |
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Oznaczenia |
| Weight | 4294 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 300 x 435 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |