puzzle
Puzzle 3x49 elementów Pokemony
- Liczba elementów: 147
- Nr katalogowy:
5586
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
26,30 zł / szt
32,35 zł brutto
Puzzle 3x49 elementów Pokemony
Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu.
| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 195 x 275 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 147 |
| Nr katalogowy | 5586 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 21,5 x 21,5 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Pokemon |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 28 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |