puzzle
Puzzle 3x49 elementów Pokemony
- Liczba elementów: 147
- Nr katalogowy:
5586
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
26.30 zł / szt
32.35 zł gross
Puzzle 3x49 elementów Pokemony
Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu.
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 195 x 275 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 147 |
| Nr katalogowy | 5586 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 21,5 x 21,5 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Pokemon |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 28 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |