puzzle
Puzzle 3x49 elementów Minecraft
- Liczba elementów: 147
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
05621
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
26,30 zł / szt
32,35 zł brutto
Puzzle 3x49 elementów Minecraft
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość oraz spostrzegawczość, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
| Waga | 343 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 275 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 147 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 05621 |
| Wymiary obrazka | 18 x 18 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Minecraft |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 28 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |