puzzle
Puzzle 3x49 elementów Minecraft
- Liczba elementów: 147
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
05621
- Full specification
Status: Out of stock
26.30 zł / szt
32.35 zł gross
Puzzle 3x49 elementów Minecraft
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość oraz spostrzegawczość, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
| Weight | 343 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 275 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 147 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 05621 |
| Wymiary obrazka | 18 x 18 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Minecraft |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 28 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |