puzzle
Puzzle 3D Żaglowiec HMS Victory
- Liczba elementów: 189
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
T4019H
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
64.00 zł / szt
78.72 zł gross
Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie modelu Żaglowiec HMS Victory.
Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów statków i okrętów. Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 189 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | T4019H |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 46 x 21 x 57 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22.5 x 4.6 x 33 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Weight | 850 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 225 x 335 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |