puzzle
Puzzle 3D - Tower Bridge led
- Liczba elementów: 222
- Nr katalogowy:
306-20531
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
120,00 zł / szt
147,60 zł brutto
Puzzle 3D Tower Bridge LED. W opakowaniu znajdują się 222 puzzle, wykonane ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
| Waga | 1225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 445 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 222 |
| Nr katalogowy | 306-20531 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 89.3 x 20.3 x 24.4 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 44.6 x 30.8 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |