gry
Gra Chińczyk deluxe
- Nr katalogowy:
804129
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
20,60 zł / szt
25,34 zł brutto
Gra Chińczyk deluxe
Gra polega na ustawieniu wszystkich pionków na kwadratowych polach w centrum planszy, pamiętając o zachowaniu koloru pola do koloru pionka.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Nr katalogowy | 804129 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Logiczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 31 x 27 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tektura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 370 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 310 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |