puzzle
Puzzle 3D Titanic Duży
- Liczba elementów: 113
- Nr katalogowy:
T4011H/306-01565
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
82.00 zł / szt
100.86 zł gross
Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie modelu XL - Statek Titanic.
Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów statków i okrętów.
Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach.
| Weight | 709 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 335 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 113 |
| Nr katalogowy | T4011H/306-01565 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 80 x 11 x 20 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 6 x 22.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |