puzzle
Puzzle 3D Statua Wolności
- Liczba elementów: 39
- Nr katalogowy:
C080H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
26,70 zł / szt
32,84 zł brutto
Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie modelu Statua Wolności.
Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów najsłynniejszych budowli świata. Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach.
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 220 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 39 |
| Nr katalogowy | C080H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 26 x 26 x 26.2 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21.8 x 2.2 x 29.8 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |