puzzle
Puzzle 3D Statua Wolności
- Liczba elementów: 39
- Nr katalogowy:
C080H
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
26.70 zł / szt
32.84 zł gross
Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie modelu Statua Wolności.
Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów najsłynniejszych budowli świata. Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach.
| Weight | 290 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 220 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 39 |
| Nr katalogowy | C080H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 26 x 26 x 26.2 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21.8 x 2.2 x 29.8 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |