puzzle
Puzzle 3D Statek piracki ze skarbem
- Liczba elementów: 157
- Nr katalogowy:
306-P832
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
43,00 zł / szt
52,89 zł brutto
Statek piracki ze skarbem to najnowsza propozycja z dziecięcej serii puzzli 3D. Ze względu na dużą liczbę elementów będzie to świetna zabawa dla nieco starszych dzieci, które kochają piratów i ich niezwykłe morskie przygody. Do montażu nie jest wymagany klej, nożyczki ani inne specjalne narzędzia, dlatego zabawa jest całkowicie bezpieczna. Wszystkie puzzle są ponumerowane i ponacinane, a sposób ich układania jest pokazany w instrukcji. Po złożeniu statku ma on rozmiar 42,8 x 16.7 x 50.2 cm. Zawartość: 157 EL; INSTRUKCJA.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 157 |
| Nr katalogowy | 306-P832 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 42,8 x 16.7 x 50.2 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Waga | 596 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 225 x 335 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |