głośniki
Głośnik BT-460 szary
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 20
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 17 w magazynie
49,06 zł / szt
60,34 zł brutto
Głośnik BT-460
Głośnik Bluetooth o zasięgu 10m w kolorze szarym.
| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 85 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | BLOW |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pozostałe parametry | - Zakres częstotliwości: 100Hz - 20KHz |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |