puzzle
Puzzle 3D LED Brachiozaur
- Liczba elementów: 216
- Nr katalogowy:
306-L544H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
88,90 zł / szt
109,35 zł brutto
Puzzle 3D LED Brachiozaur
CUBIC FUN PUZZLE 3D ukazujące muzeum wraz z dużym szkieletem Brachiozaura podświetlonym światłem LED. W opakowaniu znajduje się 216 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Część arkuszy jest z drewna, co znacznie wzmacnia całą konstrukcję i sprawia, że jest bardziej trwała. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
| Waga | 880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 335 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 216 |
| Nr katalogowy | 306-L544H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 58 x 20,5 x 37,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Materiał | Drewno |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |