puzzle
Puzzle 3D LED Biały Dom
- Liczba elementów: 151
- Nr katalogowy:
306-L529H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
114,00 zł / szt
140,22 zł brutto
Puzzle 3D Białego Domu.
W opakowaniu znajduje się 151 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Wielkość budowli po złożeniu to 62 x 24,5 x 16 cm.
| Waga | 1083 kg |
|---|---|
| Wymiary | 66 x 316 x 452 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 151 |
| Nr katalogowy | 306-L529H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | Wielkość modelu: 62 x 24,5 x 16 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |