puzzle
Puzzle 3D LED Biały Dom
- Liczba elementów: 151
- Nr katalogowy:
306-L529H
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
114.00 zł / szt
140.22 zł gross
Puzzle 3D Białego Domu.
W opakowaniu znajduje się 151 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Wielkość budowli po złożeniu to 62 x 24,5 x 16 cm.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 151 |
| Nr katalogowy | 306-L529H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | Wielkość modelu: 62 x 24,5 x 16 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Oznaczenia |
| Weight | 1083 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 x 316 x 452 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |