puzzle
Puzzle 3D Kalejdoskop
- Nr katalogowy:
306-DS1090H
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: 3D i 4D
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
44,00 zł / szt
54,12 zł brutto
Puzzle 3D Kalejdoskop
Kalejdoskop pozwoli zainspirować dzieci dzięki różnorodności wzorów i kolorów. Dzieci mogą dodawać do niego małe przedmioty i obserwować jak te przedmioty odbijają się w ciągle zmieniających się wzorach pod wpływem światła i optyki.
| Waga | 564 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 220 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Nr katalogowy | 306-DS1090H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Marka | National Geographic |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29.8 x 21.8 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Pianka |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |