puzzle
Puzzle 3D Kalejdoskop
- Nr katalogowy:
306-DS1090H
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: 3D i 4D
- Full specification
Status: Out of stock
44.00 zł / szt
54.12 zł gross
Puzzle 3D Kalejdoskop
Kalejdoskop pozwoli zainspirować dzieci dzięki różnorodności wzorów i kolorów. Dzieci mogą dodawać do niego małe przedmioty i obserwować jak te przedmioty odbijają się w ciągle zmieniających się wzorach pod wpływem światła i optyki.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Nr katalogowy | 306-DS1090H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Marka | National Geographic |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29.8 x 21.8 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Pianka |
| Oznaczenia |
| Weight | 564 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 220 x 300 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |