puzzle
Puzzle 3D City line - Londyn led
- Liczba elementów: 186
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
306-20532
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
70,50 zł / szt
86,72 zł brutto
Puzzle 3D Cityline London LED to pasjonująca zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Puzzle wykonane są ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
| Waga | 725 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 300 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 186 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 306-20532 |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 53 x 17 x 26.5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29.8 x 21.8 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |