puzzle
Puzzle 3D City Line London
- Liczba elementów: 107
- Nr katalogowy:
306-20253
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
43,00 zł / szt
52,89 zł brutto
Puzzle 3D - City Line London
Puzzle 3D City Line London to pasjonująca zabawa dla dzieci i dla dorosłych. W opakowaniu znajduje się 107 elementów puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
| Waga | 557 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 300 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 107 |
| Nr katalogowy | 306-20253 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 53.5 x 26 x 16.5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29.8 x 21.8 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |