puzzle
Puzzle 3D 37 elementów Empire State Building
- Liczba elementów: 37
- Nr katalogowy:
306-L539H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
42,00 zł / szt
51,66 zł brutto
Puzzle 3D 37 elementów Empire State Building
W opakowaniu zestawu znajduje się 37 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach.
| Waga | 506 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 230 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 37 |
| Nr katalogowy | 306-L539H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 19.2 x 14.2 x 50.4 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 6 x 22.7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Pianka |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |