Odbiornik słuchawkowy Bluetooth AC815
- Rodzaj: Adapter
- Czas pracy na baterii/bateriach: 9
- Standard: USB 2.0
- Pełna specyfikacja
Adapter bluetooth odbiornik z klipsem Audiocore AC815 - HSP, HFP, A2DP, AVRCP
Adapter może być podłączony do systemu stereo dla odtwarzania muzyki z urządzeń z Bluetooth poprzez posiadany system stereo. Odbiornik Bluetooth można podłączyć także do dowolnego radia samochodowego z wejściem Line-in (AUX IN).
Zamienia zwykle radio na radio z Bluetooth, z którym możesz się połączyć dowolnym telefonem/ tabletem z funkcją Bluetooth.
Mini odbiornik Bluetooth - Doskonałe urządzenie Bluetooth!
Urządzenie jest dyskretne dzięki małemu rozmiarowi obudowy. Wystarczy podłączyć urządzenie do portu 3.5mm AUX i sparować odbiornik z telefonem. Urządzenie posiada wbudowany mikrofon. Można go używać z każdym urządzeniem wyposażonym w gniazdo słuchawkowe Mini-Jack. Sprawdzi się zarówno w domu jak i podróży.
| Waga | 86 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 100 x 30 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Audiocore |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 9 |
| Standard | USB 2.0 |
| Zasięg | 10 |
| Czas ładowania | 2 |
| Zastosowanie | Audio |
| Funkcje bluetooth | Multipoint |
| Złącza #1 | USB Mini-B Żeńska |
| Wymiary | 40 x 40 x 17mm |
| Waga | 15 |
| Pozostałe parametry | - Wersja Bluetooth V4.1, Klasa II |
| Zasilanie | - 5VDC,100-240V AC |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |