puzzle
Puzzle 3D 314 elementów Wieża Eiffla
- Liczba elementów: 314
- Nr katalogowy:
306-MC284H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
218,00 zł / szt
268,14 zł brutto
Puzzle 3D 314 elementów Wieża Eiffla
W opakowaniu zestawu znajduje się 314 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 314 |
| Nr katalogowy | 306-MC284H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 47.8 x 47.5 x 97 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30.8 x 13.5 x 44.6 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Materiał | Pianka |
| Oznaczenia |
| Waga | 2733 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 315 x 450 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |