Puzzle 32 elementy Przygody w kosmosie
- Liczba elementów: 32
- Nr katalogowy:
54406
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Puzzle 32 elementy Przygody w kosmosie
32-elementowy zestaw puzzli ukazujący dwoje dzielnych, młodych astronautów w kosmosie. Układanie puzzli jest dobrym narzędziem wspomagającym motorykę małą u dzieci. Daje okazję do rozmowy o tym, jak wielka jest przestrzeń kosmiczna i jakie próby odkrycia kosmosu podejmują ludzie. Do zestawu dołączone są zadania, które pozwalają ćwiczyć umiejętności liczenia i właściwego nazywania obiektów. Pomocnikami w zabawie są surykatka Zu i alpaka Berry (tekturowe figurki do samodzielnego złożenia).
Dodatkowo dajemy drugie życie pudełku! Wnętrze można pokolorować, a po jego rozłożeniu ukazują się historie dotyczące bohaterów serii.
- Liczba elementów i tematyka ilustracji dopasowana do wieku i umiejętności dziecka
- Punkt wyjścia do rozmów o odkryciach kosmicznych, planetach, podróżach
- Poradnik z kreatywnymi zadaniami i pytaniami do zadawania dziecku
- Drugie życie pudełka!
- Puzzle o walorach biobójczych wykonane z materiałów ekologicznych
Specyfikacja techniczna
| Producent | Muduko |
|---|---|
| Liczba elementów | 32 |
| Nr katalogowy | 54406 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 40 x 40 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21.2 x 28.2 x 5.7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Waga | 399 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 215 x 285 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |