puzzle
Puzzle 300 elementów Pokemon
- Liczba elementów: 300
- Nr katalogowy:
13245
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,91 zł / szt
36,79 zł brutto
Puzzle 300 elementów Pokemon
Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu.
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 230 x 335 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 300 |
| Nr katalogowy | 13245 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 49 x 36 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Pokemon |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34 x 23 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 9 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |