Głośnik przenośny Bluetooth BT50BB
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 30
- Czas pracy na baterii/bateriach: 10
- Pełna specyfikacja
Głośnik przenośny Bluetooth BT50BB
Nowoczesne, przenośne głośniki Bluetooth pozwalają na słuchanie muzyki w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Ich sparowanie ze smartfonem, tabletem czy laptopem umożliwia odtwarzanie muzyki głośniej i w zdecydowanie lepszej jakości dźwięku.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających użytkowników głośników przenośnych, Blaupunkt doskonali swoje produkty i wprowadza do oferty kolejne, coraz lepsze modele.
Najnowszy głośnik Bluetooth BT50BB w portfolio marki, to oczywiście mobilność i doskonała jakość dźwięku, uzyskana dzięki wzmacniaczowi o mocy 2 x 15 W RMS. Co więcej, wbudowany odbiornik FM z pamięcią aż 60 stacji oraz odtwarzacz kart microSD pozwalają dodatkowo słuchać ulubionych audycji oraz przygotowanych wcześniej playlist, zarówno w domu, jak i na parkowej ławce czy pikniku. Odtwarzacz microSD obsługuje nośniki o maksymalnej pojemności 32 GB, co gwarantuje wielogodzinny odsłuch wybranej muzyki.
Jego kolejną zaletę docenią z pewnością miłośnicy wypoczynku nad wodą. Model BT50BB jest bowiem wodoodporny i bezpiecznie można go zabrać na basen, na plażę, a nawet na łódkę, gdyż nie straszne jest mu zachlapanie wodą, a nawet niewielki deszcz. A gdy nieoczekiwanie, w czasie wodnego wypoczynku, rozładuje się nam telefon, z pomocą przyjdzie funkcja Powerbank, w którą również wyposażono głośnik.
Warto także zwrócić uwagę na możliwość podłączenia do głośnika starszych urządzeń, które nie obsługują technologii bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki wejściu AUX bez problemu można bowiem posłuchać muzyki z laptopa starszej generacji, przenośnej MP3 czy odtwarzacza płyt CD.
Przenośny głośnik Bluetooth BT50BB zasilany jest wbudowanym akumulatorem o pojemności 4000 mAh, ładowanym poprzez złącze micro USB. Dzięki tak dużej baterii może pracować nawet do 10 godzin.
Głośnik przenośny BT50BB to dużo świetnej muzyki wszędzie tam gdzie Ty!
| Waga | 2400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 350 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 4.5 |
| Złącza | AUX |
| Wymiary | 322 x 170 x 110 mm |
| Waga | 2.01 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB-microUSB |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |