puzzle
Puzzle 24 elementów plus Bluey
- Liczba elementów: 24
- Nr katalogowy:
304-99559
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
15,90 zł / szt
19,56 zł brutto
Baw się dobrze, odtwarzając najpiękniejsze sceny z kreskówki Bluey, a po ułożeniu puzzli zabawa trwa dalej! Z tyłu układanki znajdziesz czarno-białą scenę do pokolorowania!
| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 220 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Liczba elementów | 24 |
| Nr katalogowy | 304-99559 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 35 x 25 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Bluey |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |