puzzle
Puzzle 24 elementów plus Bluey
- Liczba elementów: 24
- Nr katalogowy:
304-99559
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
15.90 zł / szt
19.56 zł gross
Baw się dobrze, odtwarzając najpiękniejsze sceny z kreskówki Bluey, a po ułożeniu puzzli zabawa trwa dalej! Z tyłu układanki znajdziesz czarno-białą scenę do pokolorowania!
| Weight | 380 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 220 x 280 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Liczba elementów | 24 |
| Nr katalogowy | 304-99559 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 35 x 25 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Bluey |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |